ساخت وبلاگ
دوستیابی و شبکه های اجتماعی

مشخصات

موارد دیگر
شاهین
3 پست

لینکدونی

ارسال پیام خصوصی به tooba
خطا در ورود به شبکه ...
500 کاراکتر باقی مانده است.
لغو
فرستادن
tooba

معرفی برخی بهترین سایت ها و وبلاگهای کاربردی در زمینه ازدواج و همسریابی و بازی های آنلاین

سایت ازدواج
همسریابی تبیان
دوستیابی در مشهد
بهترین سایت دوست یابی
دوهمدم و دو دوست
دوستی و ازدواج
انتخاب بهترین دوست دنیا
دوستیابی آنلاین
چتروم دوستیابی
دوستیابی رایگان
سایت دوستیابی
ازدواج موقت ساعتی
سایت همسریابی
همسریابی دوهمدم
همسریابی توران
سایت شیدایی
سایت همسریابی و دوستیابی اصفهان
سایت دوستیابی تبریز
سایت دوستیابی گرگان
سایت ازدواج دائم
سایت همسریابی کاملا رایگان
سایت ازدواج موقت شیراز
احکام شرعی ازدواج موقت
صیغه یابی
معرفی بهترین ساتی های همسریابی در ایران
سایت ازدواج موقت هاپدیا
سایت همسریابی دائم پرمننت
همسریابی طوبی
سایت ازدواج موقت و صیغه یابی
بهترین سایت دوستیابی و چت
سایت های دوستیابی
بهترین سایت همسریابی
ثبت نام رایگان در سایت ازدواج موقت
همسانگزینی سایت تبیان
دوستیابی تهران
سایت همسریابی استان آذربایجان شرقی
سایت همسریابی استان آذربایجان غربی
سایت همسریابی استان اردبیل
سایت همسریابی استان اصفهان
سایت همسریابی استان البرز
سایت همسریابی استان ایلام
سایت همسریابی استان بوشهر
سایت همسریابی استان تهران
سایت همسریابی استان چهارمحال و بختیاری
سایت همسریابی استان خارج از ایران
سایت همسریابی استان خراسان جنوبی
سایت همسریابی استان خراسان رضوی
سایت همسریابی استان خراسان شمالی
سایت همسریابی استان خوزستان
سایت همسریابی استان زنجان
سایت همسریابی استان سمنان
سایت همسریابی استان سیستان و بلوچستان
سایت همسریابی استان فارس
سایت همسریابی استان قزوین
سایت همسریابی استان قم
سایت همسریابی استان گلستان
سایت همسریابی استان گیلان
سایت همسریابی استان لرستان
سایت همسریابی استان مازندران
سایت همسریابی استان مرکزی
سایت همسریابی استان هرمزگان
سایت همسریابی استان همدان
سایت همسریابی استان کردستان
سایت همسریابی استان کرمان
سایت همسریابی استان کرمانشاه
سایت همسریابی استان کهکیلویه و بویراحمد
سایت همسریابی استان یزد
سایت همسریابی اصفهان
سایت همسریابی تهران
سایت همسریابی شیراز
سایت همسریابی تبریز
سایت همسریابی کرج
سایت همسریابی اردبیل
سایت همسریابی گرگان
سایت همسریابی ساری
سایت همسریابی رشت
سایت همسریابی آمل
سایت همسریابی بندرعباس
سایت همسریابی یزد
سایت همسریابی کرمان
سایت همسریابی کرمانشاه
سایت همسریابی مشهد
سایت همسریابی زنجان
سایت همسریابی بوشهر
سایت همسریابی قم
سایت دوهمدم
سایت توران
سایت بهترین همسر
سایت شیدایی
سایت دوهمدل
سایت همسان گزینی تبیان
چتروم ازدواج
بهترین سایت تبادل لینک اتوماتیک
ازدواج موقت
تبادل هوشمند لینک با سایت های بر بیننده
همسریابی
احکام شرعی موقت
ازدواج موقت تهران
همسریابی موقت تهران
احکام شرعی ازدواج موقت مطابق با نظر آیت الله سیستانی
ساپک
پیامک انبوه
ثبت نام رایگان دریافت پنل پیامکی
وب سرویس ارسال و دریافت پیامک
کاربردهای اس ام اس در بین اصناف مختلف
ساپک
جدول سودوکو
بازی
حل جدول کلمات متقاطع

tooba

گفتن این حرف ها به همسرتان باعث می شود زندگی زناشویی تان مختل شود. همیشه می گویند نباید تمام حرف ها را به همسرتان بگویید و گاهی لازم است اسرار را پیش خودتان حفظ کنید.

در سال های گذشته عمرمان و نگاه کردن به زندگی مان پس از دوستیابی و ازدواج موقت hapedia.ir ناخودآگاه به این نتیجه می رسیم که چه خوب می گفتند بزرگان قدیم ما تنهایی اصلاً خوب نیست، باید شریک زندگی داشت و همدمی که به وقت خود بتوانیم با او درد و دل کنیم، زندگی را برایمان جور دیگری معنی کرده بودند آنقدر ساده تعریف کردند فکر می کردیم که واقعاً ساده است و البته این را هم بگویم در حال حاضر زندگی ها هیچ فرقی با زندگی گذشته نکرده بلکه فقط دیدگاه هایمان است که تغییر کرده است.

رازهای پنهان زنانه ، راز شوهر ، گفتن راز به شوهر

دیدگاه هایی که باعث بی مهری و بی تفاوتی همسران می شود در اینجاست که متوجه می شویم چهرازها و چه حرف هایی را باید همسرمان بگوییم و چه رازهایی را نباید بگوییم تا باعث رنجش آنها نشود.

محسن آشوری استاد دانشگاه و روانپزشک با اشاره به ناگفته ها و رازهایی که نباید به همسرمان بگوییم می گوید: از جمله رازهایی که نباید به همسرمان بگوییم زندگی گذشته مان و اتفاق هایی که در طول روز برایمان افتاده نباید گفت تا باعث تداوم زندگی گردد.

با شریک زندگیتان به تکامل برسید

محسن آشوری روانپزشک با اشاره به رازهایی که در زندگیمان است به همسرمان نگوییم، گفت: یکی از بحث هایی که همواره بین زن و شوهر حاکم است شادی ها و غم ها در خانواده است که بتوانند با یکدیگر آن را حل کنند و شریک یکدیگر باشند و با هم از زندگی لذت ببرند که ما باید این دو اصل را سرلوحه امور زندگی زناشویی خود قرار دهیم.
وی ادامه داد: به هر حال زن و شوهر باید از معضلات و موارد کل خانواده و مفاهیم آن آشنا باشند تا بتوانند در یک مسیر، با تکامل یکدیگر همه نا به سامانی ها را سامان ببخشند و به اصل و امور زناشویی برسند.


مشکلات را پشت در خانه بگذارید و در را باز کنید

محسن آشوری با اشاره به اینکه باید مشکلات را پشت در خانه بگذارند، تصریح کرد: از قدیم مرد همواره خارج از خانه مشغول به کار بود با همسریابی و ازدواج دائم permanent.ir و با مسائل متعددی مواجه بود و مسلماً مرد باید مشکلات را پشت در خانه می گذاشت و با روحیه شاد و لبخندی وارد خانه می شد اگر بخواهند اینها را به همسرانشان منتقل کنند و یا به خانواده ممکن است یک نوع نگرانی و استرس مضاعف به خانواده و یا همسر منتقل شود و در کل خانواده دچار استرس جمعی بشوند و در حال حاضر مضر نخواهند بود.

این روانپزشک بیان کرد: آنچه که مهم است مشکلاتی است که باید پشت در خانه بماند تا اصول و موانع نظام خانواده را بر هم نریزد و آنموقت را باید خود فرد یک فرمول کلی برایش داشته باشد. آن فرمول کلی همان فرمول اساسی است که به فرمول صداقت حاکم بر خانواده معروف است و این صداقت مفهوم بر این است که باید کلیه امور چه خوب و چه ناشایست باید با یکدیگر مشترک باشند و فرمول دومی که در این مسیر می توان نام برد این است که اگر مسئله ای، هر موضوعی و یا هر رازی که بخواهد بر طبق آن اصول، لطمه ای وارد کند آن را باید پنهان نگه داشت.


اشتباهات گذشته را نبش قبر نکنید

اگر در خارج از محل خانه دچار استرس شده اید و مشکلاتی در خارج از خانه برایتان اتفاق افتاده باید بیرون از خانه بگذارید و یا اگر یک ناموفق در گذشته هر یک از زوجین داشته حتماً لازم نیست که آن را دوباره در زندگی جدیدش مطرح کند و موشکافی و نبش قبر کند، زیرا برای هر دوی آنها نگرانی و اضطراب ایجاد می کند که نکند دوباره همان شرایط فراهم شود و بخواهند از یکدیگر جدا شوند.
وی بیان کرد: بنابراین با توجه به دو فرمول اساسی که گفته شد یکدیگر را در جریان مشکلات خود بگذارند، مثل حوزه های بیماری و حوزه های روابط خانوادگی طرفین که اگر این کار را انجام ندهند باعث دلسردی در بینشان می شود.


خانواده را درگیر مسائل خود نکنید

آشوری با بیان اینکه اتفاق هایی که در بین خانواده شوهرتان می افتد به او نگویید، تصریح کرد: در موقعی هست که خانواده خانم نمی تواند از خانواده شوهر حرفی را نادیده بگیرد و نمی خواهد ارتباطی با آنها داشته باشد. تنفر به وجود می آید و ممکن است ناراحتی بین آنها پیش بیاید لازم نیست که با خانواده شوهرش مطرح کند و مسائل را به رخ شوهر بکشد و شاید کدورت هایی در خانواده پیش بیاید و در این موارد است که باید گذشت را سر لوحه زندگی خود کنند.
وی گفت: در زمانی هم هست که ممکن است بیماری رخ دهد و رفته رفته و آرام و آهسته وقتی نتیجه آزمایش مشخص شده به همسرش بگوید و همسر از این کار ناراحت شود در این مورد است که باید از همان اول این مسائل را با هم حل کنند و به نتیجه برسند.


انجمادی که ارمغانش جدایی است/جدایی تاوانی برای روابط یخ زده

بنابراین مواردی که ممکن است موجب سرد شدن، منجمد شدن و فریز شدن شود را نباید به همسرمان بگوییم تا روابط گرم زوجین با این سردی تبدیل به جدایی نشود و لطمه نخورند و تغییر در زندگیشان ایجاد کند و حتی می تواند راز را با همسرش مطرح کند و لطمه ای اساسی به موانع خانواده برخورد نکند و اینها همه بستگی به فرد دارد.
وی اظهار داشت: در یک خانواده ممکن است حتی همه اینها به صداقت هم بازگو شود یعنی مواردی را مطرح کنند و بگویند من می خواهم صداقت باشد و از این راه می توانند رازهای خودشان را با هم در میان بگذارند و ظرفیت و گنجایش پذیرش مسائل را در خود بالا ببرند.
آشوری با اشاره به حساسیت ها و ظرافت های مرد در رابطه به رازهای زندگی گفت: یکسری حساسیت ها و ظرافت هایی در بین خانواده و زندگی وجود دارد. یعنی اگر یکی از زوجین این مسائل که گفته شد زیاد مطرح کند تار و پود خانواده از هم می پاشد پس بنابراین همه اینها را باید زوجین اول با هم تشخیص بدهند و بعد با هم حل کنند.


اونی که عوض داره بالاخره گله داره یا نه؟

نکته آخری که می توان به آن اشاره کرد اول باید خود افراد تفکر کنند و تا حد زیادی تحت تأثیر صحبت های دیگران قرار نگیرند و بعضی از زوجین می گویند: باید بری یه کاری کنی، برخوردهای ناشایستی دارند و بیایند و بزرگتری کنند و ممکن است در نهایت بعدها مشکلاتی برایشان ایجاد شود و بهتر است که همیشه درددلشان نگه دارند و مسائل را برای خود مطرح کنند که ممکن است گفتن بعضی از رازها ساماندهی خانواده را به هم بزنند و تار و پود خانواده از هم گسسته شود و این همان اصل کلی است که باید رعایت شود.

tooba

بحث کردن جزئی از هر رابطه سالم است. همیشه قرار نیست شما و همسرتان صددرصد با هم موافق باشید و گاهی پیش می آید که یکی یا هر دویتان کاری می کنید یا جمله ای می گویید که دیگری را ناراحت می کند. وقتی این اتفاق می افتد و یک دعوای منصفانه می کنید، هر کدامتان مشکلات خودتان را می گویید و طرف مقابل به آن گوش می دهد، صحبت می کنید، مخالفت می کنید، بیشتر صحبت می کنید و در نهایت احساس صمیمیت بیشتری خواهید کرد.

اما خیلی از زن و شوهرها این طوری دعوا نمی کنند. معمولا دعواهای زن و شوهری کثیف هستند! بسیاری از متخصصان و مشاوران حوزه خانواده معتقدند کلمات و عبارات مشخصی در دعواها هستند که زوج برای برآشفتن یکدیگر یا بستن دهان هم از آنها استفاده می کنند.

حرفهایی برای جلوگیری از دعوای زناشویی در زندگی مشترک

برای جلوگیری از اوج گرفتن دوستیابی و ازدواج سایت tooba24.ir جر وبحث و در نهایت دعوای زناشویی با کلمات و حرفهای ساده ولی موثر پیش بروید.

1) هیچی:معمولا زوج هایی که با هم کثیف دعوا می کنند، یا از دعوا کردن می ترسند یا نمی خواهند دعوا به اسمشان تمام شود. به جای اینکه بیایند و بگویند ناراحت یا عصبانی اند، انرژی منفی از خود ساطع می کنند و آرزو دارند از آنها بپرسید: چی شده؟

اینجاست که همسر شما اولین کلمه جادویی دعوا را به زبان می آورد: هیچی!

از آنجا که واضح است اتفاقی افتاده، هیچی یعنی خیلی چیزها! معلوم است که ناراحتم، اما دلم نمی خواهد چیزی بگویم که دعوایمان شود، بنابراین سعی می کنم تو را تحریک کنم تا دعوایی که من می خواهم، راه بیندازی!

دفعه بعد که همسرتان جواب داد هیچی، با این جمله جوابش را بدهید: این جواب فقط باعث جر و بحث و دعوای ما می شود. هر وقت آمادگی حرف زدن داشتی، من آماده شنیدن هستم.

2) حالا هر چی: فرض کنید همسرتان اولین کلمه دعوا را به زبان آورده، هیچی! و شما به جای آنکه بگویید: هر وقت آماده گفتن بودی، من آماده شنیدنم، می گویید: می دانم اتفاقی افتاده. اینجاست که همسر شما دومین کلمه دعوا را به زبان می آورد: حالا هر چی!

حالا هر چی می تواند درست به قلب شما بخورد؛ این عبارت تحقیرکننده است و احساسات و نگرانی هایتان را بی اهمیت جلوه می دهد.

دفعه بعد که همسرتان گفت: حالا هر چی، گول نخورید و آغازگر دعوایی که معمولا خواسته خشم منفعل همسرتان است، نباشید. در عوض، خیلی خونسرد به او بگویید: وقتی همچین حرفی بهم می زنی، احساس می کنم حس من یا چیزی که می خواهم بگویم برایت مهم نیست و این باعث می شود احساس بدی پیدا کنم.

اگر همسرتان یک عذرخواهی درست و حسابی از شما نکرد، بهتر است راهتان را بکشید و بروید و بگذارید تنهایی حرص بخورد. در غیر این صورت، شما تسلیم دعوایی می شوید که به خواست او شروع شده.

دعوای زن و شوهر ، دعوای زن و شوهر ، داشتن آرامش در زندگی

بهترین راه برای جلوگیری از دعوای زن و شوهر

3) همیشه و هیچ وقت: تو هیچ وقت سروقت نیستی!، من همیشه باید پشت سرت راه بروم و تمیزکاری کنم، من همیشه در مهمانی های کاری تو شرکت می کنم اما تو هیچ وقت با من نمی آیی. همیشه و هیچ وقت به ندرت واقعی هستند. وقتی از عباراتی استفاده می کنید که در آنها همیشه یا هیچ وقت وجود دارد، در واقع به همسرتان می گویید که او هرگز نمی تواند کاری را درست انجام دهد یا باورتان نمی شود که او بتواند تغییر کند. این موضوع منجر به تسلیم شدن و دست از تلاش برداشتن او می شود.

چرا همسرتان نباید در تمیزکاری به شما کمک کند، وقتی به جای اینکه بگویید: لطفا زباله ها را بیرون ببر می گویید: خیلی دوست داشتم تو زباله ها را بیرون می بردی اما می دانم که نمی بری!؟ نمی توانید از همسرتان که در سایت دوستیابی و همسریابی موقت hafezoon.net انتظار داشته باشید که با حالت ثابت می کنم اشتباه می کنی سازگار شود!

هیچ وقت و همیشه را از دایره لغات زناشویی تان حذف کنید. به جایش بگویید: گاهی یا بعضی وقت ها، سعی کنید بر زمان حال متمرکز بمانید و دقیق بگویید: ناراحت شدم که امروز دیر کردی.

اجازه دهید همسرتان بداند ایمان دارید که تغییر می کند.

4) تو هم مثل ... بابا/مامان/خواهر و ... هستی:این حرف هم از همان حرف هایی است که نشان از خشم منفعل همسرتان دارد و می خواهد شما آغازگر یک جاروجنجال باشید.سايت همسريابي به جای اینکه همسرتان بگوید: احساس می کنم از من بهانه گیری می کنی به شما می گوید: تو هم عین مادرت هستی!

سعی کنید یک نفس عمیق بکشید و فقط بگویید: خیلی ناراحت می شوم که من را با مادرم مقایسه می کنی. دعوا راه نیندازید؛ بگذارید بداند شما را رنجانده.

5) تو خیلی حساسی/ همه چیز رو به خودت می گیری:تو زیادی حساسی و تو همه چیز رو به خودت می گیری یعنی حساسیت و احساس حقارت خوب نیست. اینها هم عبارات بحث برانگیزی هستند شیدایی اما ممکن است فریادی برای کمک خواستن باشند!

همسر شما شاید می خواهد چیزی بگوید- البته به یک روش بسیار غیرموثر- او نیاز دارد چیزی به شما بگوید که ممکن است ناراحتتان کند و از عکس العمل شما می ترسد.

برخی مشاوران در جلسه های زوج درمانی به مراجعان خود یاد می دهند زمان جر و بحث، در انتخاب کلمه ها و عبارات دقت کنند که ممکن است یک مخالفت ساده و کوچک را به یک دعوای درست و حسابی تبدیل کند چون وقتی تمیز دعوا کنید، رابطه تان را سالم نگه می دارید.همسريابي پس سعی کنید تا حد امکان، شفاف و روشن باشید و بدون برچسب زدن به یکدیگر و به زبان آوردن عبارات آزاردهنده، اصل موضوع را بگویید.